Auszeit Apartment Duesseldorf

  • 30 μ²
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • 1 μπάνιο

Το Auszeit Apartment Duesseldorf 30 τ.μ. Βρίσκεται 5 χλμ. από την Königsallee και έχει εύκολη πρόσβαση στο σιδηροδρομικό σταθμό Κεντρικός ς Ντίσελντορφ, ο οποίος είναι σε απόσταση 4 χλμ. Το διαμέρισμα διαθέτει Wi-Fi, καθώς και ιδιωτικό χώρο στάθμευσης για τους επισκέπτες που ταξιδεύουν με αυτοκίνητο.

Επιπλέον, υπάρχουν στεγνωτήρας μαλλιών, μπουρνούζια και πετσέτες. Το κατάλυμα διαθέτει ξεχωριστή τουαλέτα και ντους για να εξασφαλίσει την άνεση σας.

Στο Auszeit Apartment Duesseldorf μπορείτε να χαλαρώσετε στη βεράντα και να απολαύσετε τη θέα στον κήπο.

Οι παροχές μαγειρέματος περιλαμβάνουν την πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα με παροχές καφέ και τσαγιού, ψυγείο, γυάλινα σκεύη.

Το Πάρκο Άγριας Ζωής Grafenberg απέχει 10 λεπτά με αυτοκίνητο από αυτό το διαμέρισμα. Οι επισκέπτες μπορούν να φτάσουν στον Πύργο του Ρήνου που βρίσκεται σε απόσταση 7 χλμ. Το αεροδρόμιο Ντίσελντορφ Διεθνές απέχει 5 χλμ., ενώ ο σταθμός λεωφορείων Eller Kamp απέχει 650 μέτρα από το Auszeit Apartment Duesseldorf.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Auszeit Apartment Duesseldorf
Duesseldorf Messe -Apartment Milan
Τιμή μόνο για κινητά

Duesseldorf Messe -Apartment Milan

8.0
Πολύ καλό 8 σχόλια
286 μ από το κατάλυμα
USD 376 USD 338
ανά νύχτα
All-In-One Apartment Mit Eigener Sonnenterrasse Im Garten
Τιμή μόνο για κινητά

All-In-One Apartment Mit Eigener Sonnenterrasse Im Garten

8.2
Πολύ καλό 48 σχόλια
433 μ από το κατάλυμα
USD 146 USD 131
ανά νύχτα
Modern Oasis Of Peace With Garden, Top Public Transport
Τιμή μόνο για κινητά

Modern Oasis Of Peace With Garden, Top Public Transport

9.5
Εξαιρετικό 8 σχόλια
749 μ από το κατάλυμα
USD 264 USD 238
ανά νύχτα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    Ντίσελντορφ Διεθνές Αεροδρόμιο
    14 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Κεντρικός Σταθμός Ντίσελντορφ
    3,9 χλμ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Χώρος στάθμευσης

    Υπηρεσίες καταλύματος

    • Χρηματοκιβώτιο
    • VIP check-in/ -out
    • Γρήγορο check-in/ -out
    • Ασφάλεια
    • Υπηρεσίες καθαριότητας
    • Υπηρεσίες τουριστικού γραφείου
    • Υπηρεσία αγοράς τροφίμων

    Στην κουζίνα

    • Βραστήρας
    • Κουζινικά είδη

    Παροχές για παιδιά

    • Επιτραπέζια παιχνίδια

    Αναψυχή

    • Ηλιόλουστη ταράτσα
    • Κήπος

    Στα δωμάτια

    • Θέρμανση
    • Μίνι μπαρ
    • Παράθυρα με ηχομόνωση
    • Καθιστικό
    • Αίθριο
    • Ταράτσα
    • Έπιπλα κήπου
    • Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ

    Στο μπάνιο

    • Δωρεάν προϊόντα περιποίησης

    Συσκευές

    • LCD TV

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
    • Ανιχνευτές καπνού
    • Σταθμός φόρτισης ηλεκτρικών οχημάτων
    • Πυροσβεστήρες
    • Κλειδί

    Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια !

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 15:00 έως 21:00
    Check-out: έως 11:00
    Αριθμός αδείας006-3-0017897-23
    Συχνές ερωτήσεις
    • Ποια διάσημα αξιοθέατα βρίσκονται κοντά στο το Auszeit Apartment Duesseldorf;
      Τα δημοφιλή αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το Auszeit Apartment Duesseldorf περιλαμβάνουν Μουσείο Κουνστπαλάστ, Königsallee καθώς και Πάρκο Άγριας Ζωής Grafenberg του Ντίσελντορφ.
    • Πόσο κοστίζει η διαμονή στο το Auszeit Apartment Duesseldorf;
      Η διαμονή στο το Auszeit Apartment Duesseldorf κοστίζει 243€.
    • Στο το Auszeit Apartment Duesseldorf προσφέρεται φαγητό;
      Τα εστιατόρια κοντά στο το Auszeit Apartment Duesseldorf περιλαμβάνουν Ep's και Pizzeria & Trattoria Vulcanello και απέχουν μόνο 12 λεπτά με τα πόδια.
    • Έχει Ίντερνετ στο διαμέρισμα;
      Ναι, διαμέρισμα προσφέρει Wi-Fi.
    • Πόσα τετραγωνικά μέτρα έχει αυτό το διαμέρισμα;
      Αυτό το διαμέρισμα είναι 30 μ².

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    Ντίσελντορφ Διεθνές Αεροδρόμιο
    14 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Κεντρικός Σταθμός Ντίσελντορφ
    3,9 χλμ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Auszeit Apartment Duesseldorf

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο